fbpx

Propojuji techniky terapie koučování a jógy.

Vnímám jednotu těla, mysli, emocí.

Sdílím, kdo jsem a co jsem prožila.

Provázím do hloubky.

Posiluji integritu, jedno souvisí s druhým.

Podporuji vnímání ženské energie a proměnlivost v cyklech ženy.

Motivuji k akci - jak uplatnit, na co sis přišla.

Respektuji tvoji jedinečnost.

Chceš růst a inspiraci ve skupině?

Prožitkové webináře

a ženské kruhy

Chceš podporu a péči na cestě růstu?

Individuální 8 týdenní program  

 

Chceš  individuální konzultaci?

1:1 online 90 minut

 

O józe

Jóga je ucelený systém vedoucí ke spojení člověka s podstatou života. Formou asán (fyzické pozice), dechových cvičení, meditace a odevzdání se. Přes tělo se dostáváš do vyšších jemnohmotných úrovní. Na čem záleží je tvoje pozornost. I krátká vědomá jógová praxe tě může přivést do stavu vyladění, uvolnění, jasnosti a klidu.

Co se děje během jógové praxe zrcadlí to, co prožíváš ve tvém životě. Ukazuje, kde povolit, co posílit, co pustit, čemu se otevřít.

Na sobě vidím, jak v průběhu let se moje praxe proměňuje a jak se v ní odráží, čím procházím a co potřebuji. Před deseti lety, když jsem začínala, jsem potřebovala pracovat s tělem hodně dynamicky a intenzivně. Vyhovovala mi aštanga jóga. Časem se to přirozeně měnilo. V těhotenství a po porodu jsem praktikovala jemnou jin jógu. Mateřství mě naučilo se víc ladit na ženský cyklus a vnímat, co mi pomáhá. Každý den je jiný, stejně tak jógová praxe. 

O koučování

Koučování je technika postavená na kladení otázek a hledání odpovědí. Kouč se ptá, naslouchá, zrcadlí, podporuje. Koučovaný hledá odpovědi, zvědomuje, objevuje a uplatňuje své vhledy a prožitky ve svém životě.

Je to přirozený způsob sebepoznání, který každý z nás může praktikovat ve vztahu k sobě. Stačí se zastavit, zeptat a vnímat, co přichází za odpověď.

O gestalt přístupu

Gestalt přístup podporuje vědomé prožívání přítomného okamžiku tady a teď na všech úrovních - emoce, myšlenky, tělesné vjemy a potřeby, impulsy, které vnímáš. Vnímáš sebe jako celek. Posiluješ tím sebepřijetí, sebevyjádření a svobodu se rozhodovat, za kterou neseš odpovědnost.

Setkání s gestalt přístupem mi výrazně změnilo život. Prohloubila jsem poznání sebe sama a naučila se vnímat bez hodnocení a s respektem ke své jedinečnosti i druhých.

V čem tě můžu podpořit

  Chceš více rovnováhy a ukotvení?
  Prožíváš emoční vlny a nevíš jak je zvládat?
 Máš unavené tělo a potřebuješ se protáhnout a rozproudit?
    Nevíš jak dál a potřebuješ více jasnosti a vhledu?
   Cítíš, že jsi na to sama a chceš podporu?
 Ztrácíš se a toužíš se na sebe napojit?
    Nezvládáš a chceš se zastavit?
   Jsi vyčerpaná a potřebuješ obnovit zdroje síly a radosti?

Reference

Marcela je úžasná lektorka jógy a vzácný člověk. Jsem moc ráda, že jsem s ní mohla projít individuální lekce. Umí se úžasně napojit a předat přesně to, co v danou chvíli potřebujete. Je jemná, ale je v ní obrovská síla. Nejen, že dokáže přesně vytvořit lekci, která v daný moment sedí, ale je tak propojená, že dokáže v každou chvíli vést přesně tělo tak, aby zapadl každý dílek a přesně jste věděli, co ještě uvolnit, udělat, aby byl efekt dokonalý. Lekce s Marcelou jsou, jako byste se vydali na léčivou, jemnou a pečující cestu. Děkuji moc a doporučuji každému, aby si péči Marcely dopřál. Obecně mohu doporučit online individuální lekce i proto, že jsem mohla být v pohodlí domova, ušetřila čas za cestu.
Lucie Macáškováwww.celostnikoucink.cz
"S Marcelou se online potkávám už druhým rokem. Na začátku jsem si myslela, že půjde "jen" o fyzické cvičení jógových pozic na míru. Individuální lekce mi daly mnohem víc než jen protažení ztuhlých míst na těle.  Marcelin přístup má terapeutický přesah. Podporuje mě v období, kdy jsem se pustila do velkých životních změn, osobních, i v mém rozhodnutí podnikat. Dodala mi odvahu a nové pohledy na otevřené možnosti. Setkání jsou pro mě přínosným zastavením, podíváním se dovnitř a zjištěním, co potřebuju - moje mysl i tělo. Marcelino průvodcovství je vždy laskavé a trefné. Umí nabídnout pomoc, jaká je potřeba. "
Pavla Králíková
Individuální lekce jógy s Marcelou si moc užívám. Její péče a zájem o to, jak se zrovna cítím a co potřebuji, je úžasná. Vždycky dokážeme uvolnit partie těla, které mám ztuhlé a po cvičení se cítím jako znovu zrozená. Marcela mi pomohla najít způsob, jak si zacvičit častěji než jednou za týden a prožívat klid a uvolnění s jógou kdykoli to potřebuji. Všem moc doporučuji.
Jana Vlastníkováwww.tvuj-rozvoj.cz

Chceš rozvoj a péči ve skupině?

Prožitkové webináře

a ženské kruhy

Chceš změnu a její ukotvení?

Individuální program  na 8 týdnů

 

Chceš  individuální konzultaci?

1:1 online 90 minut