fbpx

Mami, už jsi dnes cvičila?

Známe to všichni. Děti nás dokážou někdy pořádně dostat z našeho klídku a nadhledu. Emoce nás ovládnou a klid je v nedohlednu.

Když se mi to děje, jdu si zacvičit jógu. Hned jak dosednu na podložku, nastane úleva. Je to můj prostor klidu, i když kolem to může dost burácet.

Nebylo to tak vždycky. Chce to pravidelnost a tím si vytvořit návyk pro tělo i mysl, díky kterému můžu přeladit. Prodýchat emoce. Najít znovu vnitřní klid.

Děti už ví, že mi to pomáhá. A jim vlastně taky. Vidí, že existuje rychlá cesta ke zklidnění. Vědí, že se můžou kdykoliv ke mě přidat a svézt se na vlně rytmu dechu a pohybu. Vědí, že když mám svůj čas a prostor, cítím se dobře a pak je nám spolu fajn.

Takže, když mě něco rozhodí, hned se ptají „Mami, už jsi cvičila“? :-)))

A funguje to skvěle i mým klientkám. Ať cvičíme společně online nebo doma cvičí samy při video sestavách ve členské sekci Jóga srdcem. Lucka popsala svoji zkušenost takto:

Marcela je úžasná lektorka jógy. Jsem moc ráda, že jsem s ní mohla projít individuální lekce. Umí se úžasně napojit a předat přesně to, co v danou chvíli potřebujete. Je jemná, ale je v ní obrovská síla. Nejen, že dokáže přesně vytvořit lekci, která v daný moment sedí, ale je tak propojená, že dokáže v každou chvíli vést přesně tělo tak, aby zapadl každý dílek a přesně jste věděli, co ještě uvolnit, udělat, aby byl efekt dokonalý. Lekce s Marcelou jsou, jako byste se vydali na léčivou, jemnou a pečující cestu. Děkuji moc a doporučuji každému, aby si péči Marcely dopřál. Obecně mohu doporučit online individuální lekce i proto, že jsem mohla být v pohodlí domova, ušetřila čas za cestu.“ Lucie Macášková, life a byznys koučka.

Rezonuje to s tebou?
Rezervuj si poznávací lekci zdarma tady. Ukážu ti vhodné pozice a jak je cvičit bezpečně a účinně. Porozumíš více propojení těla s tvojí myslí a jak jógovými pozicemi ulevit napětí a získat znovu vnitřní klid. Individuální podpora tě posouvá nejvíc.

Vše začíná u rozhodnutí udělat první krok ke změně.

Těším se, jak si spolu zacvičíme.

Marcela

Jógou a koučováním pomáhám rozvíjet hloubku a sílu sebepoznání. Můj příběh si můžete přečíst zde
Komentáře